telegram کانال تلگرام زبان پژوه

آموزش تلفظ کلمات انگلیسی با Master Spoken English

آموزش تلفظ کلمات انگلیسی Master Spoken English

در این مطلب مجموعه عظیم آموزش تلفظ کلمات و لغات انگلیسی Master Spoken English را خدمت شما زبان آموزان و دوست داران یادگیری تلفظ صحیح لغات و کلمات زبان انگلیسی تقدیم می نماییم. در این مجموعه ویدیویی به صورت کاملا تفصیلی با مثال ها و تدریس دبیر آواشناسی (Phonology) زبان انگلیسی به دانش آموزان و دانشجویان زبان آموزش داده می شود. این مجموعه به ویژه برای آن افرادی که خواهان از بین بردن لهجه خود و صحبت به مانند یک انگلیسی زبان در ادامه بیشتر یه این مجموعه پرداخته و توضیحات تفصیلی در مورد علم آواشناسی خواهیم داد.

ابتدا اجازه دهید مختصری در مورد علم آواشناسی یا Phonology در زبان انگلیسی توضیحاتی ارایه نماییم. فنولوژی یا آواشناسی به علوم مرتبط با مطالعه دستگاه صوتی بدن انسان که به طور خلاصه عبارتند از دهان، دندان ها، لب ها، زبان، حنجره و ... می پردازد. به عبارت ساده تر، در فنولوژی ما به مطالعه نحوه تولید اصوات توسط انسان پرداخته و از این رو به مطالعه ساختار اجزای تشکیل دهنده ی آن نیز می پردازیم.

در مجموعه آموزش تلفظ لغات و کلمات زبان انگلیسی Master Spoken English نیز به صورت عملی و کاربردی به توضیح، تشریح ساختار سیستم تولید اصوات در بدن انسان پرداخته و به آموزش نحوه تلفظ تک تک کلمات به صورت ویدیویی و با تدریس استاد در حضور دانشجویان پرداخته شده است.

این مجموعه بسیار مفید و کاربردی ویژه تمامی افرادی است که در تلفظ لغات زبان انگلیسی مشکل داشته و نحوه تغییر اجزای تشکیل دهنده دستگاه صوتی خود را با معیار های تلفظ واژگان در زبان انگلیسی نمی دانند. اجازه دهید با مثالی ساده تر موضوع را روشن کنیم. مثلا در زبان انگلیسی خیلی از واژه ها به صورت ابتدا به ساکن ادا می شوند. مثلا همین کلمه " پراید " را در نظر بگیرید. در فارسی پس از حرف " پ " صدای " اِ " می آوریم در صورتی که در انگلیسی بدون این صدا این واژه تلفظ می شود (/Peraid/ در فارسی و /Pride/ در انگلیسی).

همچنین مجموعه حاضر کمک شایانی به تغییر لهجه و تصحیح آن می نماید. به طوری که زبان آموز می تواند با تمرین مداوم نکاتی که در این مجموعه ویدیویی بر آنها تاکید شده لهجه زبان انگلیسی خود را پیدا کرده و تقریبا به صورت کامل مانند انگلیسی زبان ها صحبت کند.

هم اکنون این مجموعه عظیم ویدیویی برای زبان آموزان گرامی از زبان پژوه قابل دریافت است.

 

توجه: دوستانی که تمایل به عضویت ویژه ندارند یا امکان دانلود این مجموعه برایشان فراهم نیست می توانند مجموعه را از فروشگاه زبان پژوه سفارش داده، درب منزل تحویل گرفته و هزینه آن را همانجا پرداخت فرمایند. برای خرید پستی محصول بر روی دکمه خرید پستی کلیک فرمایید.

 

 توجه: تمامی کتاب ها به صورت PDF بر روی DVD عرضه می شوند.

خرید پستی

         دانلود دانلود مجموعه آموزش تلفظ کلمات انگلیسی Master Spoken English

توجه: جهت دانلود بلافاصله پس از پرداخت بر روی دکمه خرید و دانلود در زیر کلیک فرمایید.
 • محتوا: فایل ویدیویی
 • حجم کل: 1.06 گیگابایت
 • منبع: زبان پژوه
Master Spoken English Part 1
Master Spoken English Part 1توجه: جهت خرید و دانلود بدون عضویت ویژه و دریافت لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت بر روی دکمه خرید و دانلود در زیر کلیک فرمایید. لینک دانلود پس از پرداخت به ایمیل شما ارسال می گردد. لطفا پوشه اسپم یا بالک را نیز چک کنید
توضیحات بیشتر
قیمت : 14900 تومان
میزان تخفیف : 5000 تومان
مبلغ قابل پرداخت : 9900 تومان
Master Spoken English Part 2
Master Spoken English Part 2این فایل ادامه پارت 1 می باشد. جهت استفاده باید پارت 1 را خریداری کرده و همراه با فایل های دیگر در کنار هم اکسترکت کرده و استفاده نمایید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 0 تومان
Master Spoken English Part 3
Master Spoken English Part 3این فایل ادامه پارت 1 و 2 می باشد. جهت استفاده باید پارت 1 را خریداری کرده و همراه با فایل های دیگر در کنار هم اکسترکت کرده و استفاده نمایید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 0 تومان
Master Spoken English Part 4
Master Spoken English Part 4این فایل ادامه پارت 1 و 2 و 3 می باشد. جهت استفاده باید پارت 1 را خریداری کرده و همراه با فایل های دیگر در کنار هم اکسترکت کرده و استفاده نمایید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 0 تومان
Master Spoken English Part 5
Master Spoken English Part 5این فایل ادامه پارت 1 و 2و 3 و 4 می باشد. جهت استفاده باید پارت 1 را خریداری کرده و همراه با فایل های دیگر در کنار هم اکسترکت کرده و استفاده نمایید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 0 تومان
Master Spoken English Part 6
Master Spoken English Part 6این فایل ادامه پارت 1 تا 5 می باشد. جهت استفاده باید پارت 1 را خریداری کرده و همراه با فایل های دیگر در کنار هم اکسترکت کرده و استفاده نمایید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 0 تومان
Master Spoken English Part 7
Master Spoken English Part 7این فایل ادامه پارت 1 تا 6 می باشد. جهت استفاده باید پارت 1 را خریداری کرده و همراه با فایل های دیگر در کنار هم اکسترکت کرده و استفاده نمایید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 0 تومان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شما اینجا هستید: خانه فروشگاه فایل آموزش تلفظ کلمات انگلیسی با Master Spoken English

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

 • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
 • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
 • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
 • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

 • ارتباط با سایت: Info {at} EnglishPro.ir
 • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
 • بخش فروشگاه: www.LangShop.ir
 • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir
 • توجه: با تماس های تبلیغاتی برخورد خواهد شد!

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi