telegram کانال تلگرام زبان پژوه

از دیرباز تبلیغات نقش موثری در یافتن مشتریان هدف، کسب سود و ارتقای کسب و کار ایفا نموده است. در سالهای اخیر با وارد شدن تکنولوژی و نیز شبکه اینترنت به خانه ها، سبک تبلیغات نیز تغییر یافته است. مزایای تبلیغات اینترنتی باعث شده سرعت این تغییر بیشتر هم بشود. از مزیت های این نوع تبلیغ می توان به ارزان بودن، هدفمند بودن، گستره‌ی پوشش بین المللی و داشتن حق انتخاب تبلیغ دهنده برای سفارش تبلیغ خود است.

 

تبلیغات در سایت

 

سایت زبان پژوه به آدرس EnglishPro.ir از سال 90 کار خود را شروع کرده و تمرکز خود را بر افزایش دانش زبانی زبان آموزان سراسر کشور قرار داده است. این سایت روزانه با چندین هزار بازدید یکی از پربازدید ترین سایت های مرجع زبان انگلیسی در کشور می باشد. تعداد بازدیدها روز به روز درحال افزایش بوده و بر مخاطبانش افزوده می شود.

از این رو تصمیم بر آن شد که برای ادامه فعالیت و دوام سایت از وب سایت ها و اشخاصی که قصد تبلیغ کار و حرفه خود را دارند به صورت بنری اقدام به درج تبلیغ شود. به همین منظور جهت دریافت فایل PDF تعرفه های آگهی ها روی لینک زیر کلیک فرمایید:

 


دریافت فایل تعرفه درج آگهی در زبان پژوه

 

نکات قابل ذکر:

 • در خصوص طراحی بنر زبان پژوه می تواند همکاری نماید. در اینصورت هزینه طراحی نیز بر هزینه تبلیغات افزوده می شود.
 • برای دبیران و اشخاص حقیقی که قصد تبلیغ خدمات خود اعم از تدریس خصوصی را دارند 25٪ تخفیف همکاری لحاظ می شود. این مورد منوط به ارایه مستندات مربوطه می باشد.
 • به اعضای ویژه یک ساله 15 درصد تخفیف در قیمت های فوق لحاظ می گردد.
 • برای سفارش تبلیغات با شماره ها و ایمیل زیر تماس بگیرید:

- 2272 723 0936 یا 1227 223 0914 (اشرفی) یا آدرس ایمیل Ads {at} EnglishPro.ir

 

امروزه آموزش زبان انگلیسی یکی از ضروریات زندگی روزمره ی انسان ها شده است. در این میان لغات و واژگان زبان حرف اول را می زنند. واژگان هر زبان چهارچوب آن زبان را تشکیل می دهند. شما بدون دانستن واژگان قادر به مکالمه یا نگارش و یا حتی شنیدن صحبت های افراد انگلیسی زبان نخواهید بود. در این میان کتبی به همین منظور از سوی ناشران بزرگی مانند Barron's برای حل این مشکل ارایه شده که حقیقتا کمک به سزایی در آموزش و بالا بردن سطح دانش واژگانی افراد می نماید. یکی از این کتب 504 واژه ی ضروری انگلیسی است.

در این میان این سوال پیش می آید که آیا همیشه می توان این کتاب قطور را با خود حمل کرده و همه جا از آن استفاده کرد؟ پاسخ مسلما خیر است. پس چاره چیست؟ ما چاره ی این کار را برایتان اندیشیده ایم. به تازگی تیم نرم افزاری زبان پژوه اقدام به انتشار نسخه ی آندرویدی کتاب 504 نموده است. بدین ترتیب  شما در هر مکان و هر زمانی امکان یادگیری و مرور واژگان را خواهید داشت.

نرم افزار اندروید 504

 

از جمله ویژگی های کلیدی این نرم افزار عبارتند از:

امکان تلفظ هر لغت

امکان محدود کردن دایره ی لغات تنها به درسی که قصد یادگیری لغات آن را دارید

تذکر و تکرار لغات همراه با تلفظ آن و معنی هر لغت در هر درس

برنامه دارای یک ویجت است که کلمات را به صورت دوره ای نشان داده و به یاد آوری لغات کمک می کند.

 

در صورتی که یادگیری لغتی برایتان دشوار بود کافیست آن را ستاره دار کنید تا به لیست ستاره دار ها اضافه شده و بعدا آنها را دوره کنید.

 

نرم افزار اندروید 504 واژه ضروری

 

برای تلفظ کلمه دکمه ی شبیه به بلندگو را فشار دهید. (در صورت عدم تلفظ از باز بودن صدای گوشی اطمینان حاصل کنید).

می توانید دایره ی لغات ویجت یاد آور را محدود به دروسی کنید که در حال یادگیری هستید تا فقط لغات موجود در آن دروس را نمایش دهد. برای این کار به قسمت تنظیمات برنامه بروید و گزینه ی دوم را انتخاب کرده و محدوده ی دروس را تعیین کنید.

 

 

نرم افزار اندروید 504 واژه ی ضروری

 

 

جهت خرید این محصول ارزشمند و کمک به بالا بردن کیفیت و سطح مطالب سایت زبان پژوه از این لینک اقدام فرمایید.

 

توجه: به منظور هرگونه پیشنهاد، انتقاد و ... در مورد این برنامه تنها با برنامه نویس آن، مهندس ابوطالبی به آدرس ایمیل Aboutalebi[at]EnglishPro[dot]ir تماس گرفته و از تماس با شماره های مدیریت یا بخش پشتیبانی جدا خودداری فرمایید.

 

قیمت: 1000 تومان

 


 آموزش زبان با پیامک

 

توجه مهم : در طول تمامی دوره ها هیچ لغت، اصطلاح، عبارت یا ضرب المثل تکراری برایتان ارسال نخواهد شد حتی اگر دوره شما به اتمام رسیده و دوباره بخواهید بدون رفتن به دوره‌ی بالاتر دوره‌ی ثبت نامی خود را تمدید نمایید. هر روز لغتی تازه در گوشی تان خواهید داشت. برای مثال فرض کنید شما در دوره ی اول مرور 504 لغت پرکاربرد ثبت نام کرده اید، اگر طول دوره‌ی شما تمام شده و دوباره همان دوره را تمدید نمایید بازهم لغت تکراری ارسال نخواهند شد و لغات جدید در همان دوره دریافت خواهید کرد.

 

 

 

دوره های آموزش زبان پیامکی زبان پژوه

 

 • دوره های مرور لغات کتاب 504 واژه‌ی ضروری انگلیسی

دوره اول 504 واژه ضروری

دوره اول مرور لغات کتاب 504 واژه ضروری

طول دوره : یک ماهه

هزینه: 5000 تومان

 

در این دوره شما به مرور واژگان کتاب 504 واژه ضروری در مدت یک ماه و هر روز 5 واژه همراه با معنی می پردازید. لغات به صورت تصادفی ارسال شده و هیچ لغت تکراری در طول دوره دریافت نخواهید کرد.

 

 

دوره دوم 504 واژه ضروری

دوره دوم مرور لغات کتاب پر کاربرد 504 واژه ضروری

طول دوره: دو ماهه

هزینه دوره: 8000 تومان

 

در این دوره نیز همانند دوره پیشین لغات دیگری از سری لغات کتاب 504 برایتان ارسال خواهد شد. توجه نمایید که لغات ارسالی کاملا با دوره اول تفاوت داشته و لغات جدید ارسال خواهند شد. همچنین لغات به صورت تصادفی به مدت دو ماهه و روزانه 5 لغت همراه با معنی خواهند بود.

 

 

 

 • دوره های مرور اصطلاحات پرکاربرد و رایج زبان انگلیسی

 

دوره اول مرور اصطلاحات انگلیسی
 • دوره ی اول مرور اصطلاحات رایج (Idiom ها) 


طول دوره : یک ماهه

هزینه : 5000 تومان
 
 
در این دوره اصطلاحات رایج زبان انگلیسی همراه با ترجمه و معادل فارسی آن به مدت یک ماه ارسال خواهند شد. در این دوره نیز مانند دوره های دیگر هیچ عبارت تکراری ارسال نخواهد شد حتی اگر سرویستان را تمدید فرمایید! در این دوره روزانه 5 اصطلاح همراه با معنی ارسال خواهد شد.
 
 


دوره دوم مرور اصطلاحات انگلیسیدوره ی دوم مرور اصطلاحات (Idiom ها)
طول دوره : دو ماهه

هزینه : 8000 تومان

 

در این دوره نیز اصطلاحات رایج زبان انگلیسی برای شما کاربران عزیز ارسال می شود. با این تفاوت که اصطلاحات متفاوتی نسبت به دوره اول فرستاده شده و طول دوره نیز افزایش می یابد. در این دوره هم روزانه 5 اصطلاح همراه با معنی ارسال خواهد شد. 

دوره اول مرور لغات کتاب 1100 واژه
 • دوره ی اول مرور 1100 لغت پرکاربرد زبان انگلیسی

طول دوره: یک ماهه

هزینه : 5000 تومان

 

در این دوره شما با تعدادی از لغات کتاب مشهور 1100 واژه که برای امتحانات آیلتس، تافل، جی آر ای و ... بسیار مهم و حیاتی می باشند آشنا خواهید شد. روزانه 5 لغت مشکل همراه با معنی برایتان پیامک خواهد شد. طول این دوره یک ماهه می باشد. یعنی در کل شما 150 واژه‌ی ضروری و پرکاربرد جدید در یک ماه خواهید آموخت. ارسال لعات در این دوره نیز بدون تکرار می باشد.

 

 

 

دوره دوم لغات کتاب 1100 واژه ضروری
 • دوره ی دوم مرور 1100 لغت پرکاربرد زبان انگلیسی

طول دوره: دو ماهه 

هزینه: 8000 تومان

در این دوره نیز شما با مجموعه ای از لغات مشکل که برای امتحانات آیلتس، تافل، جی آر ئی و ... بسیار مهم و حیاتی می باشند آشنا خواهید شد. هر روز 5 لغت مشکل همراه با معنی برایتان اس ام اس خواهد شد. تفاوت این دوره با دوره اول در طول و سختی لغات می باشد. این دوره دو ماهه بوده و برای افرادی است که وقت بیشتری نسبت به مرحله اولی ها برای مطالعه دارند و نیز می خواهند لغات بیشتری یاد بگیرند. در این دوره نیز هیچ لغت تکراری ارسال نخواهد شد.

 

 

  

 •   دوره مرور ضرب المثل های زبان انگلیسی

در این دوره کاربران با مجموعه ای از ضرب المثل های زبان انگلیسی همراه با معادل فارسی آن آشنا خواهند شد. روزانه 5 ضرب المثل همراه با معادل آن از طریق سرویس پیام کوتاه برای مشترکان ارسال خواهد شد. این دوره نیز همانند دوره های قبل به دو دوره اول و دوم تقسیم شده است. در زیر به شرح هر کدام از این سرویس ها می پردازیم.

 

دوره اول ضرب المثل های انگلیسی

دوره ی اول مرور ضرب المثل های زبان انگلیسی

مدت دوره: یک ماهه

هزینه دوره: 5000 تومان

 

در این دوره نیز مانند دوره های دیگر روزانه 5 ضرب المثل به مدت یک ماه با معنی و معادل به شماره شما ارسال شده و هیچ ضرب المثل تکراری ارسال نخواهد شد. 

 

 دوره دوم ضرب المثلهای انگلیسی

دوره دوم مرور ضرب المثل های زبان انگلیسی

مدت: دو ماهه

هزینه: 8000 تومان

 

در این دوره نیز روزانه 5 ضرب المثل به مدت دو ماه با معنی و معادل به شماره شما ارسال شده و هیچ ضرب المثل تکراری ارسال نخواهد شد. 

 

 


 • نکات مهم:
 • پیامک ها به صورت روزانه و 5 عدد در روز ارسال خواهند شد؛ (حتی روزهای تعطیل!)
 • شما می توانید همزمان در تمام دوره ها ثبت نام نمایید. 
 • زمان ارسال پیامک ها حدود ساعت 12 ظهر خواهد بود.
 • توجه ویژه: مسدود بودن برخی از شماره های همراه اول و تست دریافت پیامک آموزش زبان
 • دوستان همراه اولی پیش از خرید حتما یک پیامک با متن تست (به فارسی) به شماره 777 777 5292 3000 ارسال نمایید. در صورت دریافت پیامک می توانید ثبت نام فرمایید. دوستان ایرانسلی مشکلی از این بابت ندارند.

دوستان همراه اولی برای رفع مسدودی سیمکارتهای خود جهت دریافت پیامک های آموزش زبان راهنمای رفع مسدودی را مطالعه فرمایند.

 راهنمای رفع مسدودی سیم کارت های همراه اول


ترجمه متن انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی Translate

 
لطفا جهت سفارش ترجمه از فرم سفارش ترجمه واقع در منوی اصلی سایت استفاده فرمایید.
تعداد صفحات استاندارد تعداد کلمات زمان تحویل قیمت هر صفحه
 1 تا 9 صفحه 1 تا 2,250
2 تا 5 روز  5000 تومان
10 تا 25 صفحه  2,251 تا 6,250
 6 تا 12 روز 4500 تومان
 26 تا 50 صفحه 6,251 تا 12,500
13 تا 20 روز 4000 تومان
 51 تا 100 صفحه  12,501 تا 25,000
21 تا 30 روز 3500 تومان
 بیشتر از صد صفحه  بالای 25000
بالای 31 روز (توافقی) 3000 تومان
 
 
توجه 1: قیمت های فوق ویژه ترجمه متون عمومی می باشد. قیمت ترجمه متون تخصصی با حدود 1.5 برابر قیمت های فوق (از صفحه ای 6500 تومان) محاسبه می گردد.
 
توجه 2: توجه: معیار صفحه ها صفحه A4 معمولی تک رو با تعداد 250 کلمه می باشد.
 
لطفا فایلهای ارسالی در فرمت PDF یا DOC باشند.
 
نکته: در ترجمه های فوری زمان نصف و هزینه دو برابر می گردد.
 
 
برای آن دسته از اشخاصی که مایل به به کارگیری مترجم در سایت شان برای امور ترجمه مقالات هستند: سرویس ترجمه به ازای کلمه ای 15 تومان محاسبه می شود.

 
نحوه تسویه حساب:
 
تمامی مشتریان گرامی می توانند هزینه ترجمه را در دو مرحله پرداخت نمایند. در ابتدا 25 درصد هزینه ترجمه به عنوان بیعانه از مشتری اخذ شده و فایل ترجمه در اختیار مترجم تخصصی رشته مربوطه قرار خواهد گرفت. پس از مدتی بخشی از ترجمه برای مشتری ارسال می شود تا از صحت و کیفیت ترجمه مطمئن گردد. در نهایت، پس از پایان ترجمه، از مشتری درخواست می شود تا مابقی هزینه ترجمه را به حساب سایت واریز نماید. پس از واریز وجه، فایل ترجمه به صورت تایپ شده در قالب یک فایل Word تقدیم مشتری می گردد.
 
 
 
جهت اطلاعات بیشتر:

 • ایمیل: Translate{at}EnglishPro.ir
 • شماره های تماس:
 • 27 12 223 0914
 • 72 22 723 0936

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

 • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
 • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
 • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
 • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

 • ارتباط با سایت: Info {at} EnglishPro.ir
 • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
 • بخش فروشگاه: www.LangShop.ir
 • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir
 • توجه: با تماس های تبلیغاتی برخورد خواهد شد!

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi