telegram کانال تلگرام زبان پژوه

دانلود کتاب آموزش سخنرانی در جمع Public Speaking

راهنمای سخنرانی در جمع

 

در این مطلب کتاب سخنرانی در جمع (Public Speaking) را خدمت شما کاربران عزیز معرفی می نماییم. در کتاب حاضر تمامی اصول و فنون صحبت در جمع از قبیل نحوه حفظ اعتماد به نفس، تپق نزدن، سلاست و روانی در سخنرانی و دیگر مطالب مرتبط با یک سخنرانی عالی درج شده است. کتاب حاضر را به افرادی که توانایی سخنرانی در بین عموم و یا ابراز عقایدشان را ندارند توصیه می کنیم.

احتمالا بسیاری از کاربران بعد از مطالعه این مطلب از خود بپرسند که چرا این کتاب در این سایت و در بخش مکالمات روزمره گنجانده شده است، در حالیکه هیچ ارتباطی با مکالمات ندارد؟ در پاسخ به این دسته از دوستان باید به عرض برسانیم که در کلاس های Speaking و Free Discussion ای که در اغلب آموزشگاههای کشور برگزار می شود یا حتی در سایر مجامعی که نیاز به یک سخنرانی غرا و با تسلط کامل داریم، این کتاب مفید خواهد بود.

به طور کلی فرایند مکالمه در هر زبانی از دو جزء تشکیل شده، یکی یادگیری لغات، اصطلاحات و عبارات روزمره آن زبان تا مرز تسلط به این مکالمات و گفتگو همانند یک انگلیسی زبان بوده و دیگری که از همه مهمتر بوده و موضوع بحث ماست، توانایی استفاده از این قابلیت ها و مهارتهای آموخته شده برای انجام یک سخنرانی بدون مشکل، سلیس و روان است. کتاب Public Speaking نیز به همین منظور تهیه و تدوین شده است.

یک سخنران همواره باید بر عوامل تاثیر گذار روی سخنرانی اش اشراف و تسلط کافی را داشته باشد. یکی از این عوامل که بسیار هم شایع است، حواس پرتی و در نتیجه از یاد بردن آن چیزی است که دقیقا می خواستید منظورتان را با آن جملات بیان کنید. بسیار اتفاق می افتد که سخنرانان از قبل ساعت ها برنامه ریز می کنند و جملات تاثیر گذاری را برای جلب توجه و گذاشتن اثر مدنظر انتخاب می نمایند. اما در زمان موعد و پای میکروفن همه این جملات زیبا و تاثیر گذار از یادشان می رود. این همان تاثیر حواس پرتی است که در این کتاب نیز راههای پیشگیری از آن عنوان شده است.

عامل دیگری که باعث کاهش اثر و کیفیت یک سخنرانی می شود، تپق زدن است. این عامل نیز به طریقی ناشی از همان حواس پرتی و استرس ناشی از سخنرانی است. برای این مشکل و صدها مشکل دیگر هنگام سخنرانی در این کتاب راه حل هایی پیشنهاد شده است تا زبان آموزانی که قصد انجام سخنرانی در جمع یا ایراد Lecture در دانشگاه را دارند روشهای مقابله با این مشکلات را بیاموزند.

اگر شما هم در سخنرانی ها و ارایه‌ی پروژه های دانشگاهی یا دفاع از پایان نامه ها و ... مشکل دارید این کتاب مختص شما تدوین شده است. هم اکنون امکان دریافت این کتاب از زبان پژوه برای کاربران ارجمند فراهم است.

 

   دانلود کتاب سخنرانی در جمع  دانلود کتاب سخنرانی در جمع Public Speaking

 • حجم: 25 مگابایت
 • فرمت: PDF
 • نویسندگان: Stephanie J. Coopman و James Lull
 • ناشر: Wadsworth
 • تعداد صفحات: 404 صفحه
 • منبع: زبان پژوه

نظرات   

+2 #1 پاسخ: دانلود کتاب آموزش سخنرانی در جمع Public Speakingbaran 1392-05-22 21:16
کتابا کاملا انگلیسین,من ک هنوز ب این سواد نرسیدم هم ترجمش کنم هم استفاده,خواهشا کتابای مکالمه ای بذارین ک چن خطی از زبان مادری ما هم توش باشه. :lol:
گزارش به مدیر
+1 #2 پاسخ: دانلود کتاب آموزش سخنرانی در جمع Public Speakingمدیریت 1392-05-22 21:27
نقل کردن baran:
کتابا کاملا انگلیسین,من ک هنوز ب این سواد نرسیدم هم ترجمش کنم هم استفاده,خواهشا کتابای مکالمه ای بذارین ک چن خطی از زبان مادری ما هم توش باشه. :lol:


چشم حتما اگر در دسترس بود روی سایت می ذاریم. :)
گزارش به مدیر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شما اینجا هستید: خانه منابع آموزشی - Resources مکالمه - Speaking & Listening دانلود کتاب آموزش سخنرانی در جمع Public Speaking

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

 • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
 • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
 • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
 • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

 • ارتباط با سایت: Info {at} EnglishPro.ir
 • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
 • بخش فروشگاه: www.LangShop.ir
 • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir
 • توجه: با تماس های تبلیغاتی برخورد خواهد شد!

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi