-------------

telegram کانال تلگرام زبان پژوه

دانلود دیکشنری تصویری آموزش زبان The Heinle Picture Dictionary

دانلود دیکشنری تصویری آموزش زبان The Heinle Picture Dictionary

در این مطلب به معرفی و دانلود دیکشنری تصویری آموزش زبان انگلیسی The Heinle Picture Dictionary می پردازیم. این دیکشنری تصویری یکی از بهترین فرهنگ های آموزش زبان در سطح دنیاست. این دیکشنری علاوه بر کتاب، دارای چند سی دی صوتی نیز هست. این سی دی ها همراه با تصاویر ارایه شده در کتاب، در واقع مکمل آموزش لغات کتاب بوده و به زبان آموز در به خاطر سپاری لغات هم به صورت تصویری و هم به شکل شنیداری کمک شایانی می نماید. علاوه بر این، سی دی های صوتی این دیکشنری تصویری به زبان آموز تلفظ صحیح واژگان انگلیسی موجود در لغتنامه را نیز آموزش می دهند. در ادامه با مطالب بیشتری در خدمتتان هستیم.

 آموزش تصویری و بصری یکی از بهترین شیوه های شناخته شده در دنیا برای آموزش است، خواه این آموزش زبان باشد خواه چیز دیگری، در این بین تاثیر آموزش زبان با تصاویر برتری نسبی بر دیگر شیوه های آموزش زبان دارد. طی تحقیقات دانشمندان بر روی شیوه های یادگیری مشخص شده که در بین این شیوه ها، خواندن مطلب 10 درصد یادگیری و به خاطر سپاری، شنیدن 20 درصد و دیدن بین 30 تا 40 درصد در نحوه به خاطر سپاری و یاد آوری لغات موثر است. موارد دیگری هم هستند که مثلا ارایه مطلب به صورت سخنرانی 70 درصد و انجام کار به صورت عملی (در اینجا تدریس زبان) 90 درصد در به خاطر سپاری مفاهیم زبانی تاثیر دارند.

با در نظر گرفتن مفروضات فوق، حداقل به این نتیجه می توان رسید که دیکشنری های تصویری تاثیر بسیار بیشتری (تا 30 الی 40 درصد بیشتر) از دیکشنری های متنی رایج دارند. مضاف بر اینکه این دیکشنری دارای سی دی های صوتی نیز هست و از این لحاظ حائز 20 درصد موجود در بخش شنیدار نیز خواهد بود. بنابراین تاثیر این دیکشنری با این حساب به بالای 60 درصد در به خاطر سپاری لغات و واژگان زبان انگلیسی نسبت به سایر دیکشنری های متداول خواهد بود.

 

English Descriptions:

 

This book offers far more challenge and motivating activities than most dictionaries, basic or otherwise, while maintaining an uncluttered, appealing visual impression to the reader. Its exercises offer a chance for critical thinking and active learning, not just passive, rote memorization.

"This dictionary goes beyond other picture dictionaries with only attractive artwork. This one directly contributes to the learners' overall development in the use of the vocabulary in context through short and informative readings and conversations. Congratulations!"

 

 

هم اکنون می توانید دیکشنری تصویر The Heinle Picture Dictionary را از زبان پژوه به صورت کامل دریافت نمایید.

 

دانلود دانلود دیکشنری تصویری زبان انگلیسی The Heinle Picture Dictionary
 • دانلود بخش اول دیکشنری تصویری آموزش زبان (252 مگابایت)
 • دانلود بخش دوم دیکشنری تصویری آموزش زبان (164 مگابایت)
 • حجم کل: 416 مگابایت
 • فرمت: PDF+MP3
 • محتوا: یک فایل PDF همراه سی دی های صوتی
 • راهنمای استفاده: ابتدا برنامه Power ISO را دانلود و نصب نمایید. حین عملیات نصب در بخش File Association دکمه Select all را بزنید تا همه موارد انتخاب شوند. برنامه یک درایو مجازی در بخش My Computer سیستم شما ایجاد خواهد نمود. سیستم را پس از نصب برنامه ریستارت نمایید. پس از شروع دوباره ویندوز بر روی فایل استخراج شده با فرمت nrg دو بار کلیک نمایید تا توسط درایو مجازی باز شود.
 • شیوه دوم: می توانید فایل دریافتی را در نرم افزار Nero بر روی سی دی رایت نموده و سپس به راحتی استفاده فرمایید. برای اینکار در نرم افزار بر روی منوی Recorder گزینه Burn Image را زده آدرس فایل دانلود شده را بر روی هارد خود بدهید. سپس بر روی دکمه Burn کلیک کنید تا نرم افزار بر روی سی دی رایت شود. پس از رایت می توانید به راحتی از آن استفاده فرمایید.
 • منبع: زبان پژوه

نظرات   

0 #1 پاسخ: دانلود دیکشنری تصویری آموزش زبان The Heinle Picture Dictionaryvian 1393-04-14 11:50
سلام
با آرزوی قبولی طاعات
من میخواستم تو سایتتون عضو بشم اما هرکاری کردم لینک عضویت باز نشد.
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
گزارش به مدیر
0 #2 پاسخ: دانلود دیکشنری تصویری آموزش زبان The Heinle Picture Dictionaryمدیریت 1393-04-16 15:01
نقل کردن vian:
سلام
با آرزوی قبولی طاعات
من میخواستم تو سایتتون عضو بشم اما هرکاری کردم لینک عضویت باز نشد.
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

دوست عزیز این راهنما رو مطالعه بفرمایید.

http://www.englishpro.ir/site-help/vip-membership-help.html

با آرزوی موفقیت
گزارش به مدیر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شما اینجا هستید: خانه منابع آموزشی - Resources دیکشنری - Dictionary دانلود دیکشنری تصویری آموزش زبان The Heinle Picture Dictionary

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

 • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
 • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
 • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
 • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

 • ارتباط با سایت: Info {at} EnglishPro.ir
 • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
 • بخش فروشگاه: www.LangShop.ir
 • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir
 • توجه: با تماس های تبلیغاتی برخورد خواهد شد!

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi