telegram کانال تلگرام زبان پژوه

دانلود کتاب ریدینگ انگلیسی Select Readings سطح Upper-Intermediate

select Readings Upper Intermediateکتاب ریدینگ انگلیسی Select Readings که یکی از بهترین کتاب ها در حوزه درک مطلب انگلیسی می باشد هم اکنون موضوع بحث زبان پژوه در این مطلب می باشد. کتابی که هم اکنون به معرفی آن می‌پردازیم نسخه‌ی دیگری از کتاب معروف Select Readings می باشد. در این نسخه که آخرین نسخه و سطح پیشرفته آن می باشد، Reading ها کمی پیچیده تر از نسخ قبلی شده اند. نسخه های Select Reading مبتدی و نیز Select Readings سطح متوسط از این مجموعه‌ی سه جلدی را می توانید در سایت بیابید. همانگونه که می دانید بخش Reading یا مهارت خواندن و درک مطلب یکی از بخش های اساسی در آموزش زبان انگلیسی می باشد. اغلب زبان آموزان ابتدا با یادگیری لغات و سپس خواندن متون انگلیسی شروع به یادگیری آن می کنند. در آزمون های بین المللی مانند امتحان آیلتس و یا امتحان تافل نیز بخش Reading یکی از بخش های مهم و اساسی این آزمونها می باشد. پس سعی کنید همیشه مهارت Reading خود را روز به روز بهبود بخشید.

کتاب های Select Readings در بخش Reading های عمومی جای می گیرند. توصیه می شود اگر مبتدی هستید از نسخه‌ی مبتدی این کتاب شروع کرده و سپس به نسخه‌ی متوسط و در نهایت به نسخه‌ی پیشرفته آن که هم اکنون معرفی شد، مراجعه فرمایید. پس از مطالعه‌ی این مجموعه سعی در خواندن متون تخصصی رشته خود بنمایید که در بخش زبان تخصصی سایت مطالب مرتبط با آن گنجانده می شود. هم اکنون بدون توضیح بیشتری می رویم سراغ دانلود مستقیم این کتاب ارزشمند.

Downloadدانلود کتاب ریدینگ انگلیسی Select Readings سطح Upper Intermediate

نظرات   

+7 #1 جواب: دانلود کتاب Select Readings نسخه Upper-Intermediateامیرعلی 1394-06-18 11:27
خیلی ممنون دوست عزیز
گزارش به مدیر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شما اینجا هستید: خانه منابع آموزشی - Resources درک مطلب - Reading دانلود کتاب ریدینگ انگلیسی Select Readings سطح Upper-Intermediate

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} EnglishPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: www.LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir
  • توجه: با تماس های تبلیغاتی برخورد خواهد شد!

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi