telegram کانال تلگرام زبان پژوه

دانلود زبان تخصصی مدیریت و اقتصاد Business English

زبان تخصصی مدیریت و اقتصاد Business English Management

در این مطلب کتاب زبان تخصصی مدیریت و اقتصاد با نام Business English: Management را خدمت شما زبان آموزان گرامی معرفی می کنیم. در این کتاب اصطلاحات و عبارات تخصصی زبان انگلیسی رشته های مدیریت و اقتصاد آموزش داده شده و بهترین منبع برای یادگیری زبان تخصصی این رشته ها می باشد.

 همانگونه که مستحضرید رشته مدیریت امروزه به یکی از پول‌سازترین رشته ها بدل شده است. این رشته به کمک علوم دیگری همچون اقتصاد و آمار به یکی از قدرتمندترین و پر تقاضا ترین رشته های دانشگاهی مبدل گشته است. دانش آموختگان و دانشجویان این رشته نیز مانند سایر رشته ها و البته کمی بیشتر از آنها به یادگیری زبان انگلیسی و عبارات و اصطلاحات تخصصی رشته خود در این زبان نیازمندند.

در میان گرایش های رشته مدیریت، گرایش بازرگانی آن نیاز مبرمی به زبان انگلیسی داشته و دانشجویان این گرایش به دلیل کارآیی آن در امور تجارت بین الملل و واردات و صادرات  مجبور به یادگیری این زبان در سطح وسیع‌تری نسبت به سایر گرایشات این رشته هستند.

در کتاب حاضر که از سری کتب Business English می باشد، نگارنده سعی داشته با طراحی بخش هایی مانند « انواع استخدام، ایجاد تیم و گروه، ساختار شرکت، ترک شغل یا اخراج، توسعه شرکت، مسائل مالی و ... » به دانش تخصصی خوانندگان بیفزاید. افزون بر این در میان این بخش ها به مطالبی همچون Dialogue ها و تمرینات هر بخش برای تقویت و افزایش ماندگاری دانش زبانی بر می خوریم. در کل کتابی بسیار مفید و ارزشمند برای علاقمندان به مباحث تجاری و اقتصادی است.

از آنجایی که ما در زبان پژوه همیشه سعیمان بر این بوده که بهترین منابع و کارآمدترین آنها را با توجه به نیاز مخاطبانمان تهیه و معرفی نماییم، این کتاب را نیز مختص دانشجویان مدیریت و بازرگانی و اقتصاد تهیه نموده و در اختیار این قشر از مخاطبانمان قرار می دهیم. امید است که راهگشای بسیاری از این عزیزان باشد. هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند را از زبان پژوه دریافت دارید.

Downloadدانلود 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شما اینجا هستید: خانه زبان تخصصی - Prof. English مدیریت - Management دانلود زبان تخصصی مدیریت و اقتصاد Business English

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} EnglishPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: www.LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir
  • توجه: با تماس های تبلیغاتی برخورد خواهد شد!

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi