telegram کانال تلگرام زبان پژوه

دانلود کتاب لغات زبان انگلیسی بازرگانی

لغات زبان انگلیسی بازرگانی

 

در کتاب لغات عمومی زبان انگلیسی بازرگانی از سری کتب Test Your Professional English به لغات و اصطلاحات رشته بازرگانی به صورت عمومی پرداخته شده است. در واقع می توان کتاب حاضر را زبان عمومی رشته بازرگانی نامید تا زبان تخصصی این رشته. این کتاب به صورت مشخص برای اساتید زبان رشته بازرگانی و همچنین دانشجویان علاقمند به این رشته نگاشته شده است.

همانطور که می دانید، دانستن زبان انگلیسی امروزه در تجارت بین الملل یکی از ارکان اصلی به شمار می رود. بدین مفهوم که هر بازرگان و تاجری که تمایل به تجارت با کشورهای خارجی را داشته باشد اما زبان انگلیسی نداند، بازدهی و کارایی شرکتش بسیار افت خواهد نمود. در این حالت مجبور خواهد بود تا مترجمان زبردستی استخدام کرده و بخشی از بودجه شرکت را به کار آنها اختصاص دهد. البته این نکته را هم نباید دور از ذهن داشت که هر چقدر هم فرد بخواهد مسلط به زبان انگلیسی باشد ولی رشته اش زبان انگلیسی نباشد بازهم نیازمند وجود مترجم حرفه ای در شرکتش خواهد بود. یعنی این طور نیست که شما چند کتاب زبان انگلیسی بخوانید و فرض را بر این بگذارید که دیگر نیازی به مترجم نخواهید داشت. این سری کتب فقط جهت آشنایی هر چه بیشتر بازرگانان، دانشجویان بازرگانی، مدیران شرکت ها و نیز به کارگیری آنها توسط اساتید دانشگاهها در کلاس های تدریس زبان انگلیسی می باشد.

استادان رشته مدیریت بازرگانی با هر گرایشی می توانند از این منبع برای تدریس زبان انگلیسی در کلاسهایشان بهره مند گردند. دانشجویان علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی در حوزه کاری خود یعنی مدیریت بازرگانی جهت ارتقای دانش زبانی خود در حوزه تخصصی شان نیازمند این منبع می باشند.

هم اکنون امکان دانلود این کتاب ارزشمند از زبان پژوه برای کاربران محترم فراهم می باشد.

 

Downloadدانلود 

نظرات   

0 #1 جواب: دانلود کتاب لغات زبان انگلیسی بازرگانیدانیال 1394-11-23 11:26
واقعا کتاب خوب و بدرد بخوریه دستتون درد نکنه
گزارش به مدیر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

شما اینجا هستید: خانه زبان تخصصی - Prof. English زبان تخصصی مدیریت زبان تخصصی بازرگانی دانلود کتاب لغات زبان انگلیسی بازرگانی

نکات مهم

کاربران محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

  • زبان پژوه در حال حاضر هیچ آموزشگاهی ندارد.
  • تمامی کتابها به صورت الکترونیکی بوده و از ارایه کتاب کاغذی معذوریم.
  • زبان پژوه فعلا تنها تمرکزش روی زبان انگلیسی است.
  • جهت همکاری، درخواست کتاب یا موارد دیگر لطفا از فرم تماس با ما استفاده فرمایید.

با ما در تماس باشید

  • ارتباط با سایت: Info {at} EnglishPro.ir
  • تلگرام مدیریت: 72 22 723 0936
  • بخش فروشگاه: www.LangShop.ir
  • ایمیل بخش فروشگاه: Info {at} LangShop.ir
  • توجه: با تماس های تبلیغاتی برخورد خواهد شد!

زبان پژوه در شبکه های اجتماعی

logo-samandehi